Maak kennis met ons team

Ons team Development & Events staat voor je klaar om elk evenement tot in de puntjes te verzorgen. Wij denken graag mee over de invulling van een evenement. Onze floormanagers zijn op de dag van het evenement aanwezig om ons team van de publieksservice aan te sturen. Zo maken we er een evenement van om nooit meer te vergeten. Ben je geïnteresseerd in sponsor- of partnerships? Wij denken mee over de best mogelijke activatie en behalen van je doelstellingen.

Dit zijn wij
Kim Christiaansen
Hoofd Development & Events
+31 (0) 10 4044111
kim.christiaansen@theaterrotterdam.nl
Floortje Jongkoen
Relatiemanager particulieren & bedrijven
0104044111
floortje.jongkoen@theaterrotterdam.nl
Birgit van Terheijden
Event Manager
+31 (0)10 4044111
event@theaterrotterdam.nl
Jaime Verbij
Event Manager
+31 (0)10 4044111
event@theaterrotterdam.nl
Nina Yvonne Arts
Coördinator Publieksservice
+31 (0)10 404411
nina.arts@theaterrotterdam.nl
Claire Sluis
Eventmanager
+31 (0)10 404411
claire.sluis@theaterrotterdam.nl
Yvo Greweldinger
Locatiemanager TR Witte de With
+31 (0)10 4046888
yvo.greweldinger@theaterrotterdam.nl
Wouter van Ammers
Medewerker Development & Events
+31 (0)10 4044111
wouter.vanammers@theaterrotterdam.nl